BoBoSmyki – koncerty dla najmłodszych

BoBoSmyki – koncerty dla najmłodszych 768 390 Nowy Świat Muzyki

Serdecznie zapraszamy na zupełnie nowe zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych – BoboSmyki.

BoBoSmyki to cykl koncertów dla najmłodszych z udziałem wybitnych muzyków i doświadczonych animatorów, przygotowany z myślą o niemowlętach, dzieciach w wieku przedszkolnym i ich rodzicach, dziadkach, wujkach i ciociach, zainteresowanych taką formą spędzania czasu z dziećmi i otwieraniem ich na muzykę. Kształt koncertu wynika z potrzeb i możliwości percepcyjnych małych dzieci. Utwory są krótkie i zróżnicowane, mają przejrzystą fakturę. Wykonawcy nawiązują bliski kontakt z publicznością, a interakcji sprzyja brak dystansu i tradycyjnego podziału na scenę i widownię.

„Żywa” muzyka nieporównanie silniej oddziałuje na dzieci niż ta z odtwarzacza w domu, a badania naukowe pokazują, że właśnie małe dzieci są niezwykle otwarte na wysublimowane wrażenia dźwiękowe, zwłaszcza te odbierane w ramionach rodziców. Słuch muzyczny rozwija się już początku życia każdego dziecka, a środowisko muzyczne w jakim przebywa człowiek w pierwszych latach swojego życia determinuje jego rozwój jego zdolności. Rozwój muzyczny, a przede wszystkim analogiczny do nauki mowy, proces nauki języka muzycznego jest najintensywniejszy jest w pierwszych latach życia człowieka.

Zajęcia organizowane są przy współpracy z Fundacją “Muzyka jest dla wszystkich”, która realizuje od lat serie “Smykofonia” i “Muzyka dla Melomaluszków”.

Zajęcia odbywają się w weekendy w godzinach:

  • 10:00 – grupa wiekowa 0-2 lata
  • 11:15 – grupa wiekowa 2-5 lat
  • 12:30 – grupa wiekowa 2-5 lat

Bilety dla dzieci i rodziców dostępne są na stronie eBilet.pl w cenie:

  • dla dzieci do ukończenia 1 roku życia (3 zł)
  • dla dzieci powyżej 1 roku życia (17 zł)
  • dla dorosłych/opiekunów (19 zł)

Każdy uczestnik koncertu musi posiadać swój bilet! Dzieci mogą uczestniczyć w BoBoSmykach jedynie pod opieką rodziców.

Najbliższe koncerty z cyklu BoBoSmyki


Nasza strona wykorzystuje technologię cookies. Zasady owe są opisane w naszej Polityce Prywatności.
X